Złoto jadalne drobinki 10 g

Złoto jadalne drobinki 10 g


5 700,00 zł
Brutto

Złoto jadalne drobinki 10 g. Duże opakowanie w papierowej torbie przeznaczone dla przemysłu. Drobinki używane są, aby dodać blasku wszelkim alkoholom, drinkom, likierom, koktajlom, a także do dekoracji kawy, czekolady na gorąco, przystawek oraz deserów, zwłaszcza tortów i ciast czekoladowych. Drobinki są idealną alternatywą dla pudru, kiedy trzeba zwiększyć wizualny efekt złota na potrawie.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Złoto jadalne (23 karat) i srebro jadalne pięknie przyozdabiają potrawy i napoje, wzbogacają ich wygląd i nadają wykwintnego charakteru. Tego rodzaju dekoracje są bardzo efektowne. Złoto lub srebro jadalne w opakowaniach 0,125 g lub 0,2 g bądź w książeczka po 5 lub 25 płatków to również doskonały pomysł na oryginalny prezent.

Produkty z serii złota i srebra jadalnego zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną delikatność płatków, naturalny połysk, trwałość w zawiesinie w cieczy i niewyczuwalność. To tylko niektóre z zalet, które sprawiają, że wyroby te są najwyższej jakości. Produkty z serii złota i srebra jadalnego składają się z 23-karatowego złota i czystego srebra. Są naturalne i biologicznie obojętne.

Złoto i srebro jadalne są certyfikowane przez laboratorium LGA, członka TÜV Rheinland Group, jako spełniające europejskie normy i mogą być używane jako barwniki żywności w dekoracji potraw i napojów.

Laboratoria LGA zapewniają certyfikację i kontrolę wszystkich produktów w sektorze spożywczym, dając gwarancję producentom, dystrybutorom i konsumentom.

 

ZŁOTO I SREBRO JADALNE: ODROBINA LUKSUSU NA TWOIM STOLE...

Używane od antycznych czasów w celach wotywnych, złoto i srebro jadalne, stawały się coraz bardziej popularne w kuchniach całego świata.

Teraz produkty wykorzystywane dotąd tylko przez profesjonalistów, są dostępne dla każdego.

Wzbogać swoje potrawy i napoje gamą produktów z serii złota i srebra jadalnego.

Puść wodze fantazji i zadziw swoich gości przy stole!


PRODUKCJA PRZEMYSŁOWA

Przemysł

Dostępne w niestandardowych opakowaniach po 10 g dla tych, którzy zużywają duże ilości złota i srebra jadalnego.

PUDER

Puder jest najodpowiedniejszy do uzyskania efektu dekoracyjnego z bardzo małych i dobrze rozproszonych błyszczących cząsteczek.

10 g

DROBINKI

Odpowiednie do każdego rodzaju dekoracji, drobinki są idealną alternatywą dla pudru, kiedy trzeba zwiększyć wizualny efekt złota na potrawie.

10 g

PŁATKI

Płatki, ze względu na ich rozmiar i blask, pozwalają docenić charakter klasycznych całych płatków w książeczce, ale w formie podzielonych już na mniejsze porcje.

10g

1 gramem złota lub srebra jadalnego można bogato przyozdobić około 100 talerzy!

ZŁOTO JADALNE jest ozdobą dla Twoich dań.

Idealne na uroczyste kolacje, śluby i rocznice, złoto i srebro jadalne jest dziś coraz częściej używane w kuchni, szczególnie dlatego, że jest łatwe w aplikacji i sprawia, że każdy przepis staje się wyjątkowy. Od cateringu do sprzedaży detalicznej, od piekarni do przemysłu spożywczego i cukierniczego, od porannej kawy do dań na specjalne okazje.

Produkty z serii złota i srebra jadalnego przeznaczone są dla każdego.

Doskonałe do wszelkich dań, uroczystego menu i na przyjęcia.

DEKORACJE ZE ZŁOTA I SREBRA JADALNEGO TO PONADCZASOWA ELEGANCJA DLA TWOICH POTRAW!

Specyficzne kody

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło