Edan materiały pozłotnicze złoto płatkowe

W 1990 r. byliśmy pierwszą w Polsce firmą specjalizującą się w dystrybucji materiałów pozłotniczych. Na swoją siedzibę wybraliśmy Kraków – w mieście o tak cennym dziedzictwie kulturowym musiało działać wielu wykwalifikowanych konserwatorów. Od 30 lat sprowadzamy najlepsze produkty do rewaloryzacji obiektów zabytkowych z Włoch, Niemiec, Francji, Grecji i Australii. Dziś zaopatrujemy już fachowców z całej Polski. Zależy nam, aby ołtarze, ramy czy ornamenty, którymi się zajmują, wyglądały jak najpiękniej, dlatego dbamy o jakość dostępnych u nas artykułów.

W naszej ofercie znajdują się:

• materiały pozłotnicze: złoto płatkowe, srebro płatkowe, szlagmetal;

• niezbędne do konserwacji narzędzia: pędzle, noże, poduszki, agaty.

Do naszych klientów należą nie tylko firmy i instytucje, ale też indywidualni rzemieślnicy. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z nimi potrafimy udzielić także praktycznych porad z dziedziny pozłotnictwa.

Nowe zastosowania metali szlachetnych

W dawnych czasach złotu i srebru przypisywano magiczne właściwości. Dziś dzięki nauce wiemy, że można je wykorzystać na wiele różnych sposobów, nie tylko w zdobnictwie. Metalowymi drobinkami oprósza się także potrawy, w kosmetyce stosuje się maseczki z płatków. Ponieważ znamy się na pozłotnictwie, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszego sklepu także jadalnej i kosmetycznej wersji srebra i złota. Można je wykorzystać w restauracji i salonie kosmetycznym, ale też w domu przy wyjątkowej okazji.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło