Permacoll Base P klej do złota w pudrze

Permacoll Base P klej do złota w pudrze

60,00 zł
Brutto

Syntetyczne medium do złota w pudrze. Po nałożeniu na pulment można polerować agatem.

Opakowanie o pojemności
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Produkty te to akrylowe mixtiony na połysk i mat oraz gotowe pulmenty do płatków złota, srebra i szlagmetalu, do klejenia na różne powierzchnie takie jak grunt kredowy, kamień, ceramika, papier, a także narzędzia ułatwiające pracę ze złotem i srebrem transferowym oraz syntetyczna woda klejowa do złota w pudrze. Z najnowszej oferty fabryki pochodzą chusteczki do złota, naturalne olejne mixtiony 3 i 12 godzinne, naturalne glinki pulmentowe oraz pędzle pozłotnicze i artystyczne.

Kölner Permacoll P 100ml-500ml-1000ml

Klej do złota proszkowego

Permacoll-Powdergold Base jest klejem akrylowym rozpuszczalnym w wodzie i glikolu. Jest przeznaczony do użytku ze złotem proszkowym i może być polerowany na wysoki połysk. Przeznaczony do użytku wewnętrznego i na zewnątrz; czas przydatności wynosi conajmniej 1 rok. W razie konieczności może być rozcieńczony z wodą, tak by stał się lepki. Permacoll- Powdergold Base jest odporny na procesy hydrolizy (zmydlenie), może być stosowany wewnątrz, na stiuki wapienne.

Produkt zawiera butylokarbidol. W czasie nakładania zapewnij dobrą wentylację. Wysokie stężenia oparów mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Produkt jest odporny na zamrażanie / odmrażanie. Zaschnięte powłoki mogą być usunięte przy użyciu alkoholu.

Opis produktu: Permacoll-Powdergold Base jest przeznaczony do użycia na skomplikowanych formach/ ornamentach, które ze względu na koszty pracy i materiału nie były dotąd złocone ani polerowane. Stopień wygładzenia osiągany przy użyciu tego produktu jest nieporównywalny z tradycyjnym złoceniem, jest często uważany za najlepszy sposób do wykonywania zdobień złoconych wewnątrz i na zewnątrz.

Łatwiej jest złocić złotem proszkowym niż płatkami i dlatego też może być to w wielu wypadkach opłacalna i lepsza alternatywa niż pokrywanie ornamentów imitacjami złota.

Instrukcje: wszystkie materiały, które mają być złocone - najodpowiedniejsze to drewno i gips- powinny być najpierw pokryte trzema warstwami Kolner Burnishing Clay (zobacz produkt Kolner Burnishing Clay). Po wypolerowaniu, nałóż jedną warstwę Permacoll- Powdergold Base. Użyj miękkiego pędzla i unikaj nadmiernego nanoszenia kleju. W zależności od grubości warstwy i warunków otoczenia, pozwól cieczy przejść do stanu lepkiej warstwy od 15 - 60 minut. Złoto proszkowe nakładaj miękkim pędzlem na lepki film. Nadmiar złota zbierz do ponownego wykorzystania. Etap przyczepności jest ograniczony w ramach czasowych. Na większe przedmioty produkt należy nakładać fragmentami. Zwykle powierzchnia może być polerowana po upływie 24h.

2 Przedmioty
2020-02-25

Specyficzne kody

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło