KT-5-hv Ceramic Size Gel

KT-5-hv Ceramic Size Gel


99,00 zł
Brutto

Akrylowy żel do uzupełniania ubytków w ceramice i jednocześnie mixtion do klejenia płatków złota na ceramice.

Opakowanie o pojemności
Ilość
Obecnie brak na stanie

Produkty te to akrylowe mixtiony na połysk i mat oraz gotowe pulmenty do płatków złota, srebra i szlagmetalu, do klejenia na różne powierzchnie takie jak grunt kredowy, kamień, ceramika, papier, a także narzędzia ułatwiające pracę ze złotem i srebrem transferowym oraz syntetyczna woda klejowa do złota w pudrze. Z najnowszej oferty fabryki pochodzą chusteczki do złota, naturalne olejne mixtiony 3 i 12 godzinne, naturalne glinki pulmentowe oraz pędzle pozłotnicze i artystyczne.

Kölner Ceramic size 50 ml

Kt-5 – Kt 5 hv Gel

Grunt do złocenia na wysoki połysk porcelany i ceramiki

Przeznaczony do naprawiania niewielkich ubytków złoconych elementów na porcelanie i ceramice. KT 5 / KT 5hv jest klejem opartym na wodzie, nie do polerowania, dla złota transferowego. Powinien być nakładany małą szpatułką lub ostrzem noża. Połysk metalu nabiera lustrzanego efektu po polerowaniu wacikiem. KT 5/ KT5 hv może być mieszany i rozcieńczany wodą. Zaschnięte warstwy usuwa się przy pomocy amoniaku i wody.

Stosowanie: ubytki porcelany mogą być bezpośrednio uzupełniane KT 5/ KT5 hv. Bardziej porowate powierzchnie ceramiki wymagają użycia uszczelniacza - gruntu z KT 5 i małej ilości wody. Użycie KT5 hv redukuje ilość powłok uzupełniających defekt. Czas schnięcia zależy od grubości nałożenia. Przed złoceniem upewnij się, że wszystkie warstwy są całkowicie suche!

Nakładaj złoto transferowe kulką z waty dociskając od tyłu papieru kopiującego. Można użyć ściereczki (pomoc rysunkowa) stosując małą ilość powłoki KT 5 / KT 5hv. Ubytki mogą być uzupełnione w ten sam sposób. Polerowanie następuje po nałożeniu złota. Weź taką samą kulkę z waty i poleruj w jednym kierunku.

Złocenia te są przyczepne, wodoodporne, ale podatne na alkaliczne środki czyszczące i mycie gorącą wodą. Powłoka zabezpieczająca (np. oparty na wodzie i akrylu Sealer 123-A-) zwiększa odporność złoceń na zarysowania. KT-5 zawiera Butykarbitol. W czasie nakładania zapewnij dobrą wentylację.

2020-02-25

Specyficzne kody

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło