Edan materiały pozłotnicze złoto płatkowe

Sprzedaż oraz pomoc przy wyborze artykułów i narzędzi

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży materiałów pozłotniczych oraz konserwatorskich. Swoją działalność w tym zakresie rozpoczęliśmy w 1990 roku – jako pierwsi w Polsce. Współpracujemy z największymi w kraju odbiorcami materiałów do pozłotnictwa i konserwacji zabytków. Zaopatrujemy naszych Klientów w materiały najlepszych producentów, m.in. z: Włoch, Niemiec, Francji, Grecji, Australii.

Świadczymy najwyższej jakości usługi dla firm z branży pozłotniczej, a także muzeów, instytucji państwowych oraz kościelnych, których specjalnością jest renowacja zabytków. Naszymi Klientami są również odbiorcy indywidualni, w tym ikonopisarze, kamieniarze, malarze i rzeźbiarze.

Zachęcamy do odwiedzania strony naszego sklepu, gdzie mogą Państwo zapoznać się ze szczegółowymi opisami wszystkich oferowanych produktów. Wśród nich są między innymi bejce, farby i pigmenty do barwienia i malowania powierzchni, pędzle artystyczne, kleje i kredy pozłotnicze, mixtiony, pulmenty, szelaki, werniksy oraz rozpuszczalniki. Przede wszystkim jednak zaopatrujemy naszych Klientów w różne rodzaje srebra i złota płatkowego – m.in. do wykorzystania w zdobnictwie, gastronomii i kosmetyce.
Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich produktów.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło