EDAN – bogaty asortyment produktów pozłotniczych i konserwatorskich

Sprzedaż oraz pomoc przy wyborze artykułów i narzędzi

Nasza firma od 1990 roku prowadzi sprzedaż artykułów pozłotniczych. Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy działalność w tym zakresie. Współpracujemy z największymi w kraju odbiorcami materiałów do pozłotnictwa i konserwacji zabytków. Zaopatrujemy naszych Klientów w materiały najlepszych producentów, m.in. z: Włoch, Niemiec, Francji, Grecji, Australii.

Świadczymy najwyższej jakości usługi dla firm pozłotniczych i konserwatorskich, a także muzeów, instytucji państwowych i kościelnych, których specjalnością jest renowacja zabytków. Naszymi Klientami są również odbiorcy indywidualni, w tym ikonopisarze, kamieniarze, malarze i rzeźbiarze.

W naszym sklepie mogą  zapoznać się Państwo ze szczegółowym opisem naszych produktów. Są wśród nich bejce, farby i pigmenty do barwienia i malowania powierzchni, pędzle artystyczne, kleje i kredy pozłotnicze, mixtiony, pulmenty, szelaki, werniksy i rozpuszczalniki. Przede wszystkim jednak zaopatrujemy naszych Klientów w różne rodzaje srebra i złota płatkowego – m.in. do wykorzystania w zdobnictwie, gastronomii i kosmetyce.

Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich produktów.