Artykuły konserwatorskie i pozłotnicze - sklep EDAN

Na polskim rynku od 1990 roku.

Specjalizujemy się w dostarczaniu artykułów konserwatorskich. Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy sprzedaż produktów pozłotniczych.

Od lat współpracujemy z największymi odbiorcami materiałów do pozłotnictwa i konserwacji zabytków. Sklep EDAN oferuje materiały pozłotnicze tj. szlagaluminium od najlepszych producentów z Niemiec, Włoch, Francji, Wielkiej Brytanii i Grecji. Naszymi Klientami są uznane firmy pozłotnicze i konserwatorskie, muzea, a także instytucje państwowe i kościelne profesjonalnie zajmujące się rewaloryzacją obiektów zabytkowych. W naszym sklepie chętnie zaopatrują się również Klienci indywidualni. Oferowane przez nas najwyższej jakości srebro i złoto płatkowe oraz inne materiały i narzędzia konserwatorskie tj. termohigrometry, oraz artykuły pozłotnicze są cenione przez profesjonalistów z branży – między innymi przez ikonopisarzy, kamieniarzy, malarzy i rzeźbiarzy. Poza sprzedażą zapewniamy również fachową pomoc oraz doradztwo.

Co jeszcze sprzedajemy?

Artykuły konserwatorskie i pozłotnicze to nie jedyna specjalność naszego sklepu. W swojej ofercie posiadamy też wiele produktów mających szerokie zastosowanie w innych branżach. Firma EDAN proponuje również m.in.:

złoto
srebro
szlagmetal
złoto jadalne
srebro jadalne
złoto kosmetyczne
pigmenty
mixtiony
pulmenty
produkty kolnera
narzędzia pozłotnicze
pędzle

Złoto płatkowe

Marki w naszej ofercie